וואטאפ

צרו קשר להזמנת אירוע

מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר להזמנת אירוע

לפרטים:
053-941-7459

מקום לאירועי חברה

אירוע חברה בגלריה – הצלחה מובטחת

 

בניגוד לחתונות, בר מצוות, ימי הולדת וכדומה, בארגון אירועי חברה קיים ערך נוסף חשוב מאין כמוהו - הערך הכלכלי. לאירועים מסוג זה עשויה, או עלולה, להיות משמעות כלכלית מכרעת לעתיד. הרושם שאתם יוצרים עלול להטות את הכף לכאן או לכאן. הוא עשוי לייצר מוטיבציה, ועלול להעלים אותה. אירועי חברה הן "פלז'ר", אבל עם נגיעות "ביזנס". ואין מקום טוב יותר מאולמי הגלריה שמבינים את השילוב בין שניהם...

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם המגזר העסקי של הגלריה

 

חשיבות עריכת אירוע חברה 

חברות וארגונים רבים בוחרים לציין מועדים שונים תוך שיתוף של כל העובדים בחגיגה תדמיתית בלתי רגילה. אירועים לחברות מעין אלו שמים דגש על התרבות הארגונית של החברה ומתקיימים פעם אחת או יותר בשנה, אירועים עסקיים לרגל סיום תקופה, ציון פרישה של עובדים, מסיבות לרגל החגים, בעקבות עסקאות מוצלחות, עמידה מופתית ביעדים ועוד. 


בתור אלו אשר נבחרו או התנדבו לארגן אירוע עסקי שכזה, עליכם ראשית כל להפנים כי האירוע סובב סביב הענקת התדמית הראויה הן בעיני העובדים והן בעיני השותפים העסקיים והאורחים האחרים. אירועים לחברות צריכים לשדר תדמית של הצלחה ויוקרה והדבר מתחיל ומסתיים בבחירת האולם המושלם.

 

אירועי חברות מוצלחים - המתכון להצלחה 

הצלחת אירוע חברה מתחילה ונגמרת במנות המוגשות בה, ולכן חשוב להקפיד בבחירת המקום לאירוע החברה. אצלנו בגלריה לא חסכנו במיטב צוות המזון, ובטח לא בהכנת התפריט אשר הינו מגוון, עשיר, טעים ומשביע. נשמח לעמוד לשירותכם לערב טעימות, בו תוכלו להתרשם בעצמכם מהטעמים הנפלאים היוצאים ממטבחינו... גם עיצוב אולם האירועים הגלריה נעים וייחודי, המשלב פשטות וחדשנות יחדיו המשתלבים בצורה מושלמת עם הנוף המרהיב שמסביב.

 

קריטריונים חשובים לבחירת מקום לאירוע חברה 

מיקום נוח ונגיש - האולמות הנחשבים ביותר עבור אירועים עסקיים הם אלה אשר נמצאים על דרכים ראשיות כגון כביש החוף וממוקמים כמה שיותר קרוב לים. הקרבה לכביש החוף ברורה מאליה - אירועים לחברות טומנים בחובם נוכחו רבת משתתפים של כלל העובדים, אשר אמורים לנהור לחגיגה הגדולה מכל קצוות הארץ וכדאי שהגישה אל האולם תהיה עד כמה שיותר נוחה וזמינה.


חשבו על גורם ההפתעה - ככל שלמוזמנים יהיה נוח יותר להגיע, כך הם יעריכו את מארגני האירוע ויבחרו להופיע ולא להתחמק באלגנטיות. רצוי גם לבחור במקום לאירוע קטן שמציע הרבה יותר מהסטנדרט ואשר ימשוך את האורחים הרבים להגיע. ולמשל- אירוע עסקי שמתקיים ממש אל מול הים. רק חשבו על הנוף שיראו המוזמנים מכל פינה, על תחושת הבריזה הקרירה בקיץ ורחש הגלים ברקע ומייד תבינו מדוע אירועים לחברות שמתקיימים על הים, הם אופציה שמייד תכבוש את כולם.

 

עיצוב מרשים ויוקרתי - מלבד בחירת לוקיישן מנצח, אירועים לחברות זקוקים גם לתפאורה מתאימה מבחינת חזות האולם ואדריכלות הפנים שלו. עליכם לבחור באולם אשר מציע עיצוב מרשים ויוקרתי, כזה שנבנה בצורה המאפשרת מודולאריות וגמישות לצרכים שלכם. הדבר יתבטא במערכות הגברה ותאורה דינאמיות ומשוכללות שיוכלו לתמוך בכל פעילויות הערב, אפשרות התקנה של במה מרכזית לשלב הנאומים הטקסים המסורתיים וכו'.


תפריט עשיר -  ומגוון של מאכלים ומשקאות מאיכות מעולה רק יוסיף לחוויה הגדולה ויאפשר לכם להשיג את התדמית הרצויה ולהפיק אירוע שמשדר הצלחה.

 

"הגלריה" - מקום לאירוע חברה בשרון 

אזור השרון הינו אזור החולש על מרכזי סחר ותעשייה רבים בהם חברות רבות. זאת ועוד חברות רבות מאזור המרכז וגוש דן. אלו עצמן מציינות וחוגגות אירועי חברה רבים ומגוונים. בין אם כלל ארגוניים ובין אם אינטימיים יותר במסגרת החברה.

 

ב"גלריה" בכפר ויתקין, מקום לאירועי חברה בשרון תמצאו את כל הקריטריונים לקיום אירוע חברה מוצלח. מלבד המיקום המרכזי בשרון, אצלנו שמים דגש על יוקרתיות העיצוב סביב, התפריט שמוגש ובכללו כמובן האווירה. זאת על מנת ליצור את אותה תדמית ראויה ומושקעת. בין אם מדובר במקום לאירועים בשרון, כמו אירועי חברות בשרון לעובדים, ובין אם בין אורחי האירוע קיימים לקוחות ומשקיעים פוטנציאלים. ניסיונו הרב של צוות "הגלריה" יוכל בכל מקרה להתאים את המקום לאירוע החברה בשרון.

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם המגזר העסקי של הגלריה