וואטאפ

צרו קשר להזמנת אירוע

מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר להזמנת אירוע

לפרטים:
053-941-7459

מסיבת חתונה

ישנם אולמות אירועים שלעולם לא תשכחו את השנייה הראשונה שראיתם אותם. כשהנשימה נעתקה, הפיות נפערו וידעתם שזה המקום שאתם רוצים לערב הגדול של חייכם, לארגן בו מסיבות חתונה

את מתחם "אם הדרך" אין תושב גוש דן והשרון שאינו מכיר. שם, בין המרכז המסחרי לחוף הים המשגע, תמצאו את הגלריה, אולם אירועים מפואר שמתמחה בהפקת מסיבות חתונה בכל סגנון ובכל סדר גודל. אתם רק תבחרו את התאריך המדוייק ואנחנו כבר נעשה את כל השאר.

מדוע כדאי לבחור דווקא בנו לארגון מסיבות חתונה? 

 

בארגון אירועים קטנים כמו מסיבות חתונה, חשובים פרמטרים שונים, ובראשם המראה של המקום. באולמי הגלריה אין אחד שיטען שהנוף הנשקף מחלונות האולם אינו מרהיב ביופיו. גם טיב השירות משמעותי במיוחד, וכאן אצלנו בגלריה שמים דגש בכל העת על שירות לבבי, חייכני, מקצועי ואדיב, שיגרום לכם לזכור לכל אורך הדרך שאתם הכוכבים הגדולים של הערב. מגוון רחב של תפריטים עם שלל מנות מפתיעות וטעימות מחכים לכם באולמנו ומיטב השפים באזור יעמלו ללא הפסקה על מנת לרצות אתכם במאת האחוזים.

 

הגלריה - אתם נהנים בחתונה ואנחנו עובדים מאחורי הקלעים 

 

מסיבות חתונה הן "פרויקט" לא קטן, גם אם מדובר באיזו חתונה קטנה, וכמובן שלא תרצו להיתקל בתקלות בלתי צפויות ביום החשוב בחייכם. כשאתם בוחרים לחגוג עם הגלריה אתם יכולים להיות רגועים מתמיד - כל הציוד לאירועים - תאורה, חשמל, הגברה, אלקטרוניקה וכו' - הינו האיכותי והאמין ביותר שיש. צוות המקום ישמח לסייע לכם בכל פרמטר, בעיה או שאלה, כדי להפוך את חווית ארגון האירוע לנעימה יותר, כך שאתם תתרכזו בלרקוד, לשמוח וליהנות, ואנחנו נספק לכם את כל הכלים לכך.

 

מסיבות חתונה הם האהבה שלנו. ובאהבה נותנים את כל מה שיש... רק בשמחות!