וואטאפ

צרו קשר להזמנת אירוע

מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר להזמנת אירוע

לפרטים:
053-941-7459

חתונה אינטימית

מה הופך חתונה לאינטימית? מהם היתרונות של כך? ואיך הדבר משפיע על העלויות?

לכל זוג, יש את התסריט האידיאלי של ערב החתונה. בעוד שיש כאלה המעוניינים בהפקה נוצצת, בעלת מאות רבות של מוזמנים, אחרים עושים, מסיבות כאלה או אחרות, חתונות אינטימיות באופן יחסי.

 

על הקשר שבין הגודל לאווירה

רמת ההגדרה של חתונה אינטימית, כמובן, שונה אצל כל אחד מהזוגות המעוניינים בכך. אם מתבוננים על כך מבחינה מספרית, אפשר לטעון – למרות שזהו לא מדע מדויק – שחתונה אינטימית היא אירוע בו מספר המוזמנים הוא בסדר גודל של חתונה עד 200 איש. המצב הזה יכול להיגרם מסיבה "טכנית", כלומר, במקרה של בני זוג אשר המשפחות שלהם קטנות, ואשר מעגל החברים שלהם אינו רחב במיוחד. מצד שני, בני הזוג יכולים להחליט בעצמם שהם מעוניינים בחתונה קטנה, ולהזמין רק מספר קטן מבין המכרים שלהם: בני זוג כאלה יעדיפו שרק אנשים הקרובים להם באמת ישתתפו ביום המאושר בחייהם.

 

בכל אחד מהמקרים, חשוב להדגיש, מסיבת חתונה אינטימית היא בעלת השפעה ממשית על האווירה באירוע. בחתונה בעלת מספר מוזמנים מצומצם גדלים הסיכויים שהאורחים יכירו אחד את השני, ויהיו בעלי קרבה של ממש לבני הזוג: הדבר הופך את האירוע לחם יותר, כך נהוג לחשוב, ואת האווירה בו לחיובית פי כמה. בנוסף, ניכר שבני הזוג עצמם יכולים להרגיש נוח יותר, בערב שגם כך לחוץ מבחינתם, בקרבת אלה שקרובים להם באמת.

חתונה אינטימית לא חייבת להיות קטנה

יחד עם הנאמר מעלה, חשוב להדגיש שחתונה בהחלט יכול להיות אינטימית אפילו אם מספר המוזמנים בה גבוה. וכאן חוזרים בדיוק לסוגיית האווירה, שניתן ליצור באמצעות לא מעט אלמנטים. מבחינת עיצוב, אפשר לבחור בגוונים ובתאורה רכים, הנחשבים ל"חמים", ובסידור שולחנות כך שהם יהיו קרובים אחד לשני ככל האפשר. כמו כן, קיום חתונה בשישי הופך את האירוע למרגלות השבת בדרך כלל למיוחד. דרך נוספת לקבל אווירה אינטימית, היא באמצעות הכנסת מימד אישי לחתונה; בין השאר באמצעות ברכות, סרטון שמכינים האורחים לבני הזוג, חלוקת מתנות אישיות לאורחים וכן הלאה.

 

מבחינת עלויות, הנחה של רבים היא שמחיר חתונה קטנה יהיה אמנם נמוך יותר, עקב מספר המנות המצומצם שיש לשלם לאולם בעבורם, אך יצריך הוצאות רבות יותר מבני הזוג עצמם. זאת מכיוון שההוצאות הקבועות של החתונה – צלם, תקליטן, שמלת כלה וכן הלאה – מתחלקות בין מספר אורחים קטן יותר. אולם, אין כאן קביעה חד משמעית, וגם חתונות אינטימיות, כשהן מתוכננות נכון, יכולות להיות במחיר שווה לכל נפש.