וואטאפ

צרו קשר להזמנת אירוע

מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר להזמנת אירוע

לפרטים:
053-941-7459

חתונה קטנה בשרון

הגלריה בכפר ויתקין, מקום לחתונה קטנה בשרון, יחודי ואינטימי. בגלריה ניתן לקיים חתונה קטנה עד 300 אורחים בישיבה ועד 450 אורחים למסיבת חתונה

 

חתונה עד 150 איש  חתונה עד 200 איש  חתונה עד 250 איש  חתונה עד 300 איש

 

זוגות רבים בוחרים לציין את יום חתונתם באירוע גדול עם כל המשפחה המורחבת והחברים. לרוב, בחתונות אלו, הזוג לא מכיר את כל המוזמנים שחלקם הם קרובים רחוקים או מכרים של ההורים. 

ב"גלריה אירועים" בכפר ויתקין תוכלו לערוך חתונות קטנות ואינטימיות עם האנשים הקרובים אליכם ביותר. כך לא יווצר מצב בו אחד המוזמנים לא מוכר. בחתונות אלו כל פרט ופרט הוא חשוב. אנחנו שמים דגש גם על הדברים הקטנים על מנת שתוכלו ליהנות כמה שיותר מהיום המרגש בחייכם. 

 

 

כנסו לקריאה על חתונה אינטימית

 


חתונות קטנות במתכונת אחרת
  

אנו ב"גלריה" ערוכים היטב לפורמט זה של חתונות קטנות, עם מרב ההקפדה, השירות וכל התענוגות הקיימים. הניסיון הרב שיש להגלריה מעניק לך את היכולת והידע לתכנן יחד איתכם את אותה חתונה אינטימית, לשים לב לפרטים אחרים וקצת שונים הבאים לידי ביטוי בחתונות קטנות - בן אם בחלקות השולחנות בחלל, מיקום התקליטן, מספר אנשי הצוות וכדומה.

 

נהנים מהאינטימיות 

אותה אינטימיות שיש בחתונות קטנות מהווה יתרון נהדר בעבור הגלריה ובעבור הזוג המתחתן. כל אורח ואורח זוכה למרב תשומת הלב מהצוות הנהדר שלנו, מהפינוקים, משירות מהימן ומקצועי בכל הפרמטרים תוך מקסום כל היתרונות שבעצם חתונות קטנות מציבות לנו. לכם נשאר רק ליהנות מחתונה אינטימית זו, למול טבע של ים עוצר נשימה ועם האורחים המאוד חשובים שלכם שיזכו גם הם לחוויה של גלריה. 


חתונה קטנה עורכים באזור השרון
  

רבים הם המקרים שבני הזוג המתחתנים מקורם הוא באזור השרון. מכאן יוצא שמשפחתם והחברים הקרובים גם הם מאזור השרון, ועל כן הך זה הגיוני לערוך את החתונה בשרון. לאותו זוג החפץ בחתונות קטנות בשרון, זאת על מנת לנצל את יתרון המרחק וכמובן ליהנות משירות מקצועי בהפקה של חתונות אלו, חייב הוא להגיע ולהתרשם ממה שיש ל"הגלריה" להציע.  


חתונה קטנה בגלריה
  

חתונה היא מסוג האירועים החד פעמיים שיכולים להיחרט בזיכרון עוד שנים ארוכות בתור אירוע מוצלח ומרגש. חתונות במקומות קטנים מהוות כיום אלטרנטיבה פופולארית לאותם אירועים ענקיים בהם מסתובבים מאות מוזמנים שאינם מכירים אחד את השני, והן מתאימות לכל זוג שרוצה להחזיר מעט מן השמחה הכנה והאמיתית לאירוע החתונה.

 

אולם הגלריה מאפשר לזוגות שמתחתנים לקיים בדיוק את האירוע הקטן שיתאים להם, אירוע שייתן למוזמנים את התחושה שהם חשובים באופן אישי, ולא סתם אורחים שאף אחד אינו שם לב אליהם.

 

מספר שיקולים בעת חגיגת חתונה קטנה

כשחושבים על חתונה במקום קטן צריך לקחת בחשבון מספר שיקולים, כגון מיקום החתונה, הציוד המקצועי שהמקום יכול לספק, עיצוב המקום ועוד ועוד. בכל אחד ואחד מן ההיבטים האלו יש לאולם הגלריה מה להציע, וללא ספק האולם מאחד בתוכו כמה מן היתרונות החשובים ביותר בכל מה שקשור בקיום חתונות במקומות קטנים.

 

ראשית, המיקום של אולם הגלריה הוא אידיאלי, קרוב לכל מה שצריך (עשר דקות נסיעה מנתניה או קיסריה), על כביש החוף ועם חניה בשפע. מן המיקום הזה נובע גם הנוף הרומנטי הנשקף מבעד לחלונות שמקיפים את האולם, נוף של ים פתוח ובשעות הערב גם של שקיעה רומנטית. זהו ללא ספק נוף שמהווה תפאורה מושלמת עבור חתונות במקומות קטנים או אירועים בשרון, והוא משתלב בעיצוב הפנים בזכות התכנון הקפדני של המבנה כולו. ולבסוף, מבחינת התפריט הרי שקשה למצוא מתחרים לאוכל המשובח של הגלריה. בשורה התחתונה, מדובר בבחירה המושלמת עבור החתונה הקטנה האידיאלית!

 

חתונה עד 150 איש

 

חתונות עד 150 איש נחשבות למצומצות ביותר כיום, כשלרוב המספר הזה מורכב מבני משפחה ומחברים קרובים בלבד. גם כאן, יכול להיות זה המקרה של בני זוג אשר המשפחות שלהם מצומצמות, ואשר מעגל המכרים שלהם אינו בהכרח רחב. מצד שני, לעיתים זו בחירה מרצון של בני הזוג, שמעוניינים באירוע אינטימי וצנוע ככל האפשר.

 

מקום לאירועים עד 150 איש יערך אך ורק באולמות אירועים המיועדים לאירועים קטנים, כשלרוב גני האירועים, בהם השטח נוטה להיות גדול יותר, יוצאי מהמשוואה. כמו כן, ניתן לערוך את האירוע גם במקומות אחרים, דוגמת מסעדה. הפקת אירוע בסדר גודל שכזה אינה שונה במהותה מאשר אלה הגדולים, ומכיוון ש"מימון" האורחים צפוי להיות נמוך יותר, מומלץ שלא להפריז בבחירות.

 

חתונה עד 200 איש

 

ממשיכים לרדת מטה בסולם החתונות הקטנות, לחתונה שמספר האורחים שלה הוא עד 200. במצב הזה, קטנים עד מאד הסיכויים שאולמות גדולים יסכימו לערוך את האירוע אצלם, בלי קשר לתקופה בשנה בה הוא נערך, ואפילו אם מתפשרים על יום בשבוע המבוקש פחות לקיום אירועים. כמו כן, ההוצאות של בני הזוג, במקומות לאירועים עד 200 איש, סביר שיהיו גבוהות יותר: הן עקב מחיר המנה, והן עקב העובדה שההוצאות הקבועות מתחלקות בין מספר מצומצם, יחסית, של אורחים.

 

יחד עם זאת, יש לחתונה עד 200 איש רשימה לא מבוטלת של יתרונות. היא תהיה, במהותה, חתונה אינטימית, ולכן יש לה פוטנציאל להיות מרגשת וחמה פי כמה. בני הזוג והאורחים עצמם עשויים, בהמשך לכך, להרגיש נוח פי כמה לחגוג יחד עם מכריהם הקרובים בלבד.

 

חתונה עד 250 איש

 

חתונה או אירוע עד 250 איש תהיה, מטבע הדברים, מצומצמת יותר מאשר הסוג שתואר מעלה. ההבדל הקטן לכאורה, של כחמישים אורחים, עשוי להיות משמעותי מבחינתם של לא מעט מקומות לעריכת האירוע, ובייחוד אלה המיועדים למספר אורחים גדול יחסית. זה הרגע בו גדלים הסיכויים שאולם גדול לא יאפשר עריכת אירוע ללא המינימום הנדרש, או לכל הפחות יאפשר לעשות זאת רק במועדים מסוימים, המוגדרים על ידו.

 

חתונה קטנה עד 250 איש יאפשר להזמין מספר לא מבוטל של בני משפחה, חברים או מכרים, אך עדיין ליצור מאורע אינטימי באופן יחסי. יש זוגות שאינם יכולים להתחייב למספר אורחים הגדול מעבר לכך, בעוד אחרים בוחרים לעשות זאת כדי לחגוג בקרבתם של אלה הקרובים להם בלבד.

 

חתונה עד 300 איש

 

חתונות עד 300 איש מהוות למעשה קו הגבול שבין החתונות הקטנות לאלה הגדולות יותר. זוהי הבחירה המקובלת ביותר של אורחים, כפי שיעידו הנתונים המצביעים על כך שמספר האורחים הממוצע בחתונות בישראל הוא 320.

 

מרבית האולמות או גני האירועים, בין אם אלה הגדולים ובין אם אלה הקטנים, יוכלו לערוך אירועים עד 300 איש, כשהמחיר הנדרש עשוי בהחלט להיות אטרקטיבי לכל הדעות. יש לציין כי מקומות מסוימים ידרשו התחייבות על מספר אורחים גדול יותר, מה שמצריך לעיתים התפשרות על מועד עריכת האירוע, או אפילו על יום בשבוע.