וואטאפ

צרו קשר להזמנת אירוע

מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר להזמנת אירוע

לפרטים:
053-941-7459

חתונה בשרון

חתונות בשרון בגלריה אירועים מ- M הדרך לכפר ויתקין, על כביש החוף עם נוף 180 מעלות לים. נשמח לארח אתכם בגלריה אירועים לחתונה שלכם

אזור השרון ידוע כאזור רווי אולמי וגני אירועים רבים. ההיצע הרחב הפרוס לאורך אזור זה, אזור רווי טבע ירוק של שדות ושטחים חקלאיים ועצם קרבתו לים ובכך שממוקם הוא כחבל ארץ מרכזי בארץ הביא עם השנים לאפשרויות רבות ומגוונות לחגוג בו אירועים הכוללים תפאורה מן הטבע.

 

הגלריה, שנמצאת עשר דקות נסיעה מקיסריה ועשר דקות נסיעה מנתניה, ממש בדיוק באמצע הדרך בכניסה לבית ינאי מהווה היא אופציה נהדרת לאלו התרים אחר מקום לחתונות בשרון.

 

בואו להתרשם ממגוון החתונות בגלריה אירועים:

חתונה בשישי | חתונה על הים | חתונה מיוחדת | מקום לחתונה | מסיבת חתונה 

חתונה חלבית | חתונה צמחונית | חתונה טבעונית

היתרונות של חתונה בשרון בגלריה 

אחת מהיתרונות של הגלריה היא בנוף עוצר הנשימה שהיא מעניקה לאורחים בחתונה. נוף של 180 מעלות לעבר הים התיכון. כזה שבא לידי ביטוי ברוב עוצמתו הן ביום והן בלילה. ייחודה של הגלריה בשל מיקומה בסמוך לים, בתצפית גבוהה מהווה היא אטרקציה יוצאת דופן לרוצים בחתונות בשרון מבלי לפספס את קסמו של הים.

 

כאן הדבר לא תם. היתרונות בבחירה בהגלריה היא בבטחת אירוע מושקע, כזה היורד לפרטים הקטנים ביותר, כזה הקשוב והולך יד ביד עם הזוג המאושר לאורך כל תכנון החתונה עד ליום המיוחל. זה שידיר מעיניכם טרדות רבות שהייתם צריכים להתמודד עימם אך נמצאים הם ברי פתרון ופחות מסובכים כשהשירות הוא שירות מיומן וותיק כמו שיש לגלריה להציע.

 

פנינת השרון 

אז אם אתם זוג מחדרה, נתניה, הוד השרון, כפר סבא או אולי בני מושבים, קיבוצים וכפרים באזור השרון המדהים ורוצים אתם חתונה קטנה בשרון הקרובה למקום ממנו באתם וגדלתם הגלריה הינה בחירה מושכלת שיש לקחת בחשבון כשתרצו לחגוג את ערב חתונתכם.

 

כפי שידוע באזור השרון שרעננה היא פנינת השרון, כך גם היא הגלריה בכל הקשור לאולמות אירועים - פנינה של ממש. לכם התרים אחר חתונות בשרון אסור לפסוח על אפשרות לאירוע אצלנו.