וואטאפ

צרו קשר להזמנת אירוע

מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר להזמנת אירוע

לפרטים:
053-941-7459

חתונה מיוחדת

מעטים הזוגות שלא היו רוצים לערוך חתונה מיוחדת. לכן אנו בגלריה, מציעים לכם עולם שלם כאשר זה נוגע אל חתונות מיוחדות

כולנו רוצים לחגוג את החתונה שלנו, את היום הכל כך מרגש והחשוב הזה, במקום קצת שונה. במקום עם אווירה טובה, במקום עם קסם מיוחד, וגם בכזה שמציע לנו לא מעט במהלך האירוע. מתחם הגלריה, אולם אירועים בשרון שממוקם בכניסה לבית ינאי, במרחק נסיעה קצר מקיסריה וגם מנתניה, הוא מקום מתאים לכל זוג, המעוניין בחתונה מיוחדת. לא מוכרחים לשלב אטרקציות מרהיבות בחתונה או לחפש דרכים מקוריות, כדי להפוך את האירוע הזה לשונה. בחירה נכונה של המיקום, שבו תערך את החתונה, יכולה להפוך כל אירוע לקסם אמיתי, ולכזה שכולם ידברו עליו!

אווירה כפרית מיוחדת ושונה

מתחם הגלריה, אולם חתונות המעוצב כולו בסגנון כפרי משגע, כולל לא מעט אלמנטים עיצוביים שונים, שיחד יוצרים את האווירה המיוחדת שבו. סידורי הפרחים הססגוניים שבו, הריהוט שבו ואפילו מפות השולחן וכוסות השתייה, כל הפרטים, הגדולים והקטנים כאחד, משווים למקום מראה וגם אווירה שלא ניתן למצוא במקומות אחרים, והם אלה שהופכים אותו למיוחד במינו. מי שרוצה לערוך חתונות מיוחדות, כזו שאורחיה ייהנו מסגנון קצת אחר, מקצב שונה וגם מתחושה נעימה יותר, מוזמן לפנות לגן האירועים הגלריה, המציע את כל זה ואף יותר מכך.

 

כל הקריטריונים לחתונה מיוחדת במקום אחד - "הגלריה"

מתחם הגלריה הוא מתחם אינטימי מאוד, מתחם מודרני, אך יחד עם זאת כזה, המזכיר במעט את הסגנון של "פעם". פריטי הווינטאג' הרבים שבו, הצבעים השולטים במקום ואפילו הנופים, העוטפים אותו מכל כיוון כמעט, מוסיפים לו לא מעט, ובעיקר הופכים את החתונה שנערכת בו לחוויה מיוחדת במינה. כל אחד ואחד מהאלמנטים שבמתחם, שנבחרו בקפידה על ידי מעצבת הבית, איה צאלים, הם אלמנטים שמשתלבים באופן הרמוני עם גן האירועים כולו וגם עם נופי הים, שאליו הוא צופה. מתחם הגלריה הוא קסם של מקום והזדמנות לערוך חתונה בלתי רגילה, חתונה מיוחדת כמו חתונה על הים או אחרות.