וואטאפ

צרו קשר להזמנת אירוע

מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר להזמנת אירוע

לפרטים:
053-941-7459

אולם אירועים בקיסריה

"הגלריה" הוא המקום האידיאלי למחפשים אולם אירועים בקיסריה והסביבה

מחפשים אווירה אותנטית יחד עם כיף והרבה סטייל לערוך בהם את החתונה שלכם? חמימות כפרית המשתלבת עם חדשנות? את כל אלה תמצאו בגלריה, אולם אירועים בולט בתוך רשימה ארוכה של אולמות אירועים בקיסריה וסביבתה. הגלריה ממוקמת בכפר ויתקין והקונספט שלה הוא בדיוק ההרמוניה בין כפריות לחדשנות, בין חמימות לסטייל. זה המקום בו תוכלו לראות איך הניגודים משתלבים יחד באופן מושלם. מרפסת העץ העשויה דק ובעלת הקיר שכל כולו צמחיה מזכירה מרפסת בבית איטלקי. האולם המרוהט ומעוצב בחמימות עם ריהוט עץ וגופי תאורה מתאימים הופך את המקום למלא קסם.

לבחור את התפריט על פי רצונכם

 

לא כל אולם אירועים באזור קיסריה יעמוד לרשותכם בכל הקשור לתפריט. בגלריה תוכלו לערוך חתונה צמחונית, חתונה טבעונית, חתונה המבוססת על בשרים. יותר מכך, אנו פתוחים גם לרעיונות שלכם ונשמח לבנות את התפריט על פי קונספט שתעלו. אנו ערוכים לשלל סוגים של מנות. גם התפריט הטבעוני אצלנו כולל בתוכו מנות עשירות ומפנקות אשר אורחים רבים כלל לא מודעים לכך שזהו תפריט טבעוני. תרצו תפריט שכולו פיצות ופסטות? תפריט שכל כולו מתוקים? המטבח יערך לרעיון שלכם ויעזור לכם להוציאו אל הפועל.

 

לראות איך הכל מתהווה

 

מכירים את התחושה שבאכילת לחם שזה עתה יצא מהתנור וגם צפיתם בהכנתו? אין ספק שצפיה בתהליך הופכת גם את הטעם לטעים יותר. בגלריה, אולם אירועים בשרון, לעומת אולמות אירועים בקיסריה ובכלל לא רק תקבלו את הלחמים אלא תוכלו לראות את הכנתם במאפיה שבמקום. הקונספט של מאפיה פתוחה בה הכל נעשה מול עיני האורחים הופך את האכילה לחוויה. גם שזירת פרחים נעשית מול עיני האורחים וכמובן הכנת מיצים בבר המיצים והכנת הקפה או המשקאות בבר המשקאות.