וואטאפ

צרו קשר להזמנת אירוע

מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר להזמנת אירוע

לפרטים:
053-941-7459

חתונה טבעונית

חתונה טבעונית מציעה לאורחים מנות מיוחדות וטעימות לא פחות מאלה המוצעות בחתונה סטנדרטית, זאת כמובן בתנאי שהשף במקום מכיר היטב את נושא הטבעונות ומעורה בסוגי המנות וחומרי הגלם העומדים לרשות המטבח הטבעוני, ממש כמו השף שלנו ב"הגלריה"

הטבעונות היא כבר זרם ואורח חיים שלא ניתן להתעלם ממנו. אם בעבר הטבעונים מצאו את עצמם בשוליים וזכו להרמת גבה על התפריט בו בחרו, היום הם רק זוכים להערצה. לא מעט אנשים מעדיפים לנטוש לחלוטין את עולם החי בתפריט שלהם ולהזין את גופם במה שמגיע ישירות מן האדמה- הצומח. הטבעונות הגיעה לכל תחומי החיים, כולל חתונות ואירועים. הגלריה לאירועים בשרון מאפשרת לכל זוג להחליט על התפריט שיוגש בחתונה שלו, המותאם לאידיאולוגיה ולערכים הפרטיים שלו. אנו שמים דגש על טריות חומרי הגלם לא פחות מאשר על הטעם. השילוב בין חומרי גלם טריים לבין טעמים משובחים הוא שילוב מנצח והוא מורגש מאוד. 

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על חתונות צמחוניות בהגלריה

חתונה טבעונית בניחוח של פעם

 

לא רק מזג האוויר עצמו משפיע על התפריט אלא גם חומרי הגלם העומדים לרשותנו בכל עונה ועונה. שימוש בירקות ופירות הבשלים בעונתם הוא המפתח לטעם משובח, טעם של פעם. כן, אצלנו, באולם האירועים הגלריה, לא רק העיצוב הוא בעל ניחוחות של וינטאג' ונוסטלגיה. אנו מדלגים ככל האפשר על האמצעים הטכנולוגים המאפשרים להשתמש בכל חומר גלם לאורך כל השנה אלא מעדיפים לנקוט גם כאן בגישה של פעם ולהשתמש בכל פרי וירק בעונתם.

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על חתונות חלביות בגלריה

חתונה טבעונית עם תפריט מגוון

אם ישנם אורחים המרימים גבה כשהם שומעים כי חתונתכם היא חתונה טבעונית תוכלו להרגיע אותם. אצלנו גם תפריט טבעוני הוא תפריט מגוון וכולל סוגים שונים של מנות: תבשילים, פסטות, סלטים וגם מנות בשריות מובהקות כמו המבורגרים הנראות ממש כמו המקור רק עשויות מחומרי גלם על טהרת הצומח.

 

גם הקינוחים שניתן להכין במסגרת תפריט טבעוני הם מגוונים, אחרי הכל גם בחתונה בעלת תפריט בשרי הקינוחים אינם מכילים חלב. הוסיפו לתפריט העשיר גם את המאפיה ה"מוציאה לחם מן הארץ" לאורך כל החתונה ומפיצה ניחוחות נהדרים, את פינת המיצים והמתוקים וקבלו חתונה טבעונית מופלאה.