וואטאפ

צרו קשר להזמנת אירוע

מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר להזמנת אירוע

לפרטים:
053-941-7459

אולם אירועים בפרדס חנה

לא חסרים אולמות אירועים בפרדס חנה והסביבה, אך לא בכל מקום תמצאו את מה שיש ב"הגלריה"

ישנם לא מעט אולמות אירועים בפרדס חנה ואזור השרון, כך שבפני הבוחרים בחתונה באזור זה עומדות אפשרויות רבות. עם זאת, ישנם מקומות שגרתיים ובנאליים וישנם מקומות עם קסם וייחוד המאפיינים רק אותם. כזה הוא הגלריה, אולם אירועים באזור פרדס חנה, בכפר ויתקין המקסים. כל אירוע בגלריה נראה אחרת ונבנה על פי רצונם של בעלי השמחה. פתיחותו של המקום, השירותיות וההקשבה הם חלק חשוב ומרכזי מהמקום. מעבר כך, העיצוב המקסים, המטבח וכל האלמנטים מתחברים לכדי אירוע אחד ויחיד- האירוע שלכם.

בית איטלקי במישור החוף

 

בתור בית לאירועים, הגלריה מציעה לכם מקום חמים וכפרי המשולב בהרבה סטייל ורוח רעננה וצעירה. האולם המרוהט בריהוט עץ ומעוצב בסגנון חמים וכפרי. ריצוף הדק, גופי התאורה ועוד קישוטים רבים מצטרפים אף הם לאווירה החמה. במרכזו של האולם נמצאת רחבת הריקודים בה תראו את חלקו המודרני והחדשני של האולם: התאורה החכמה, הסאונד המשוכלל ואמצעים נוספים הופכים גם את הריקוד לחוויה כיפית במיוחד. עבור האורחים שהתעייפו מהריקוד ומחפשים פינה רגועה מחכה המרפסת המקסימה. גם המרפסת מרוצפת דק ועשירה בצמחיה ירוקה. קבלת פנים וחופה על המרפסת המקסימה יהיו מרגשות במיוחד.

 

מטבח מגוון לאירוע יחיד במינו

 

כמו מרכיבים אחרים באירוע, גם החלק הקולינרי נתון לקביעתכם. אנו פתוחים לרעיונות ולרצונות שלכם, בין אם זהו תפריט השם דגש על מנות בשריות, תפריט צמחוני או תפריט טבעוני. בכל התפריטים ישנן מנות מגוונות, עשירות וכמובן טעימות. אל המזנון בו מוגשות המנות עם הרבה פאן מצטרפת גם המאפיה שלנו בה יוכלו האורחים לראות את הלחמים בזמן הכנתם, בר המיצים הטבעיים, ובר המשקאות והקפה. אין ספק כי הגלריה נחשבת אולם אירועים ליד פרדס חנה המשלב בין כפריות ומודרניות, חמימות וסטייל והופך אותם לאחד.