וואטאפ
Business & Pleasure

צרו קשר להזמנת אירוע

מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר להזמנת אירוע

לפרטים:
053-941-7459

אירועים עסקיים בשרון

אירועים עסקיים בשרון - הגלריה אירועים מספקים אירועים מיוחדים

אזור השרון המתפתח מביא בשנים האחרונות לגידול באזורי תעשייה רבים, היי טק ובעצם לתזוזה רבה של חברות מתל אביב ומגוש דן מעט יותר צפונה לאזורי התעשייה הנהדרים שיש לאזור השרון להציע. כיום, לכל חברה בשוק המכבדת עצמה יש לא מעט סיבות למסיבות. מדובר לרוב באירועים בשרון הכוללים את כל עובדי החברה - כמות של מאות עובדים שמחכים במשך זמן רב לאירוע הגאלה של החברה. זו עצמה רוצה לפנק את העובדים ושותפיה העסקיים ובכך לפתח לעצמה מוניטין ושם דבר במסגרת אותם אירועים עסקיים.

אירועים עסקיים בשרון נערכים מידי יום, במגוון רחב של נושאים, עם מגוון רחב של חברות בשוק, שלכל חברה וחברה כרך מסוים של עובדים. 


לפרטים נוספים ויצירת קשר, השאירו פרטים בטופס או לחצו כאן

אירועי בוטיק ב"הגלריה"  

בשנים האחרונות הולך ומתפתח בארץ טרנד אירועי הבוטיק. אירועים כאלו הם למעשה אירועים התפורים במיוחד עבור דרישות ספציפיות של כל אירוע ואירוע. אירועי בוטיק דורשים תשומת לב מיוחדת ומקום שיודע להתגמש ולספק את כל הצרכים הוא ללא כל ספק "הגלריה".

גן אירועים בשרון "הגלריה" מציע לכם את כל מה שתצטרכו עבור אירועי בוטיק בעלי ניחוח יוקרתי בין אם אתם מתכננים אירוע עסקי כמו השקת קמפיין, הרמת כוסית לכבוד השנה החדשה, ישיבת הנהלה חגיגית או אירוע לעובדים. 

אירוע השקה ב"הגלריה"  

כשעסק או חברה מבקשים להציג לציבור הרחב מוצר או קמפיין חדש, או כאשר הם יוצאים במיתוג שונה לחלוטין מן המיתוג הקודם, יש חשיבות עליונה לאופן שבו נוצר הרושם הראשוני. כפי שנאמר "אין הזדמנות שנייה ליצור רושם ראשוני", ומשום כך אירועי השקה הם אירועים שיש להם חשיבות קריטית במהלך העסקי והשיווקי, ולתוצאותיהם יש השלכות מרחיקות לכת על המשך הדרך.

 

"הגלריה" בנה לעצמו עם השנים מוניטין בקרב חברות רבות ונחשב בצדק לאחד המקומות האידיאליים בהם ניתן לקיים אירועים עסקיים מסוגים שונים. אירועי השקה ב"הגלריה" יוצרים את האימפקט המקסימאלי בקרב האורחים, בין אם מדובר בעובדי החברה או הסגל הבכיר, ובין אם מדובר בלקוחות פוטנציאליים, משקיעים וקולגות. אין מביניהם  שלא להתרשם מן האווירה המיוחדת אשר שוררת במקום, אווירה כזו היא הבסיס לקיום אירועי השקה אשר ייזכרו לזמן רב - בדיוק מה שצריך כדי להטמיע את המסרים השיווקיים שלשמם מתקיים האירוע.  


לפרטים נוספים ויצירת קשר, השאירו פרטים בטופס או לחצו כאן