צרו קשר להזמנת אירוע

מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

לפרטים:
09-974-4419

מקום לחתונה

בשעה טובה ובמזל טוב, התארסתם. כעת, מוטלת עליכם החובה לבחור מקום לחתונה

לאחר מספר שבועות של אופוריה, אתם נחושים להתחיל במלאכת הארגון המורכבת, של מה שיהפוך בוודאי לערב המאושר בחייכם. ברור לכם, על אותו עיקרון, שנקודת ההתחלה של הארגון כולו, והחלק המשמעותי ביותר בו, היא בחירת מקום לקיום האירוע.

 

המקומות המרכזיים לקיום האירוע 

כשמדברים על מקום לחתונה, מתכוונים לשתי אפשרויות עיקריות, בהן בוחרים מרבית הזוגות המתחתנים בישראל: האפשרות הראשונה היא לעשות זאת בתוך אולם אירועים. מעצם היותו כזה, הוא יהיה אולם סגור, אלא שהחופה, בהתאם לתנאי מזג האוויר ולאפשרויות שמציע האולם, בהחלט עשויה להיות בחוץ. אופציה שניה היא לבחור בגן אירועים, הנבדל מהאולמות בהיבט משמעותי אחד: החלק הארי של האירוע נערך מתחת לכיפת השמיים. גני אירועים נחשבים למעט יקרים יותר, אך מציעים, פעמים רבות, אווירה נעימה ורומנטית יותר. למרבית הזוגות יש, אפילו בשלב הזה, את החזון שלהם לגבי קיום האירוע, והם יודעים לאיזו חתונה הם מצפים.

 

סוגיה משמעותית אחרת שיש לתת עליה את הדעת היא מספר האנשים שאמור המקום המיועד לקלוט. האבחנה היא בין אולמות או גנים לאירועים גדולים, לבין אלה המיועדים אל אירועים קטנים ואינטימיים פי כמה. הגבול בין אלה אינו חד משמעי, אם כי ניתן לטעון שאירוע שמספר האורחים בו עומד על 3000 ומטה נחשב לקטן. כמובן שהחלטה זו משפיעה גם על האווירה באירוע, שעה שאולם קטן ובו מספר רב של אורחים עלול להיות צפוף ולא נוח, בעוד במקרה ההפוך עלול להיווצר רושם של אירוע ריק.

מקום לחתונה בשרון 

כעת, הגיע הרגע להתייחס למיקומו של האירוע, שיקבע גם הוא את ההצלחה שלו. המטרה היא לבחור במיקום שהוא לא רק אטרקטיבי, אלא גם יהיה הנוח ביותר עבור האורחים. מהבחינה הזו, ברור מדוע מספר איזורים בארץ הופכים לפופולאריים במיוחד. הראשון שבהם הוא אזור השרון, המאגד בתוכו ערים, קיבוצים ומושבים. יתרון ראשון של אזור זה נוגע לאיכות החיים הגבוהה שבו, שבאה לידי ביטוי גם בתחום האירועים: חתונה בשרון ניתן לערוך בכמה מגני או אולמות האירועים המרשימים ביותר שיש על מפת ישראל.

 

בנוסף על כך, המרקם הייחודי של השרון עשוי כשלעצמו להפוך את הגנים והאולמות שלו למוצלחים פי כמה. הוא מצליח לשלב בין מודרניות ומרקם עירוני לבין טבע ירוק, כאשר הניגוד המיוחד הזה תורם במידה לא מבוטלת להצלחה של אירועים הנערכים בו: חשבו, למשל, על מקום המאובזר במיטב הטכנולוגיה, ומאופיין בעיצוב "הייטקיסטי", אשר משקיף על נופים של צמחיה ירוקה או ים תכול.

 

מיקום מרכזי ונגיש בשרון 

לא ניתן שלא להוסיף את סוגיית הנגישות, שנוכחת במקרה של אזור השרון באופן מובהק. כמעט בכל מקרים, זהו האזור הנוח ביותר להגעה עבור החלק הארי של האורחים באירוע. הדבר אומר שהם לא צריכים לנסוע שעות ארוכות על מנת למצוא את האולם במידה ומדובר באיזו חתונה בשרון, וגם שהם יכולים להישאר בו עד שעה מאוחרת, ולא לצאת מוקדם כדי להספיק להגיע בחזרה לבית שלהם בשעה סבירה. יש לכך יתרון משמעותי, בעיקר באירועים הנערכים באמצע השבוע, ואשר לאחריהם יום עבודה.