צרו קשר להזמנת אירוע

מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר להזמנת אירוע

לפרטים:
09-974-4419

חתונה חלבית

אצלנו ב"גלריה" מחכה לכם תפריט חלבי כיד המלך וכל התנאים לארגון חתונה חלבית מן האגדות

ה"גלריה" היא מקום מיוחד האידיאלי לחתונה חלבית. האווירה הכפרית, עיצוב הרטרו הכולל שלל אלמנטים מיוחדים, המרפסת עם גזיבו החופה הקסום- כל אלה מזמינים לארגן במקום חתונה חלבית. הפתעות נוספות מתלוות אל כל חתונה.

 

פינת המאפיה האופה מול האורחים לחמים ומאפים טריים במשך כל הערב ומפיצה ריחות נעימים, פינת הממנתקים המציעה ממתקים קסומים ומלאי צבע, פינת מיצים טבעיים הנסחטים לאורך כל הערב. כל אלה ועוד הפתעות אחרות, כולל העיצוב המיוחד, הופכים את הגלריה למקום מצוין לכל סוגי החתונות.

 

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על חתונות צמחוניות

הבחירה בחתונה חלבית 

יותר ויותר זוגות מחפשים היום כיצד להפוך את חתונתם למיוחדת, כיצד לזוז מן הדרך המקובלת לארגון חתונה. הייחודיות באה לידי ביטוי בעיצובים מעניינים של המקום, לבוש הכלה והחתן שאינו סטנדרטי, לפחות לא לאורך כל האירוע וכמובן גם באוכל. חתונה חלבית היא טרנד אשר הולך ותופס מקום רחב בתוך שלל החתונות.

 

תפריט חלבי משפיע לא רק על הארוחה עצמה אלא בעל השפעה על האירוע כולו. אנשים מתנהגים ומרגישים באופן שונה כאשר הם יודעים מראש כי מדובר על חתונה חלבית. משהו כמו משתחרר בהם והם חשים יותר חופשיים ומשוחררים. האווירה נעשית קלילה יותר ומלאה באנרגיות.

 

תפריט על פי הקונספט

זוגות רבים מתכננים את חתונתם לפרטי פרטים כך שכל הפרטים הקטנים ישתלבו זה בזה באופן מדויק והרמוני. אנחנו ב"גלריה" מאמינים כי הצלחתו של אירוע טמונה בפרטים הקטנים ולכן אנו מעמידים לרשות הזוגות את כל התנאים לבנות את החתונה שלהם על פי הקונספט הנבחר. חתונה חלבית מתאימה לקונספט כפרי וקליל, מתאימה מאוד לחתונת שישי צהריים המיועדת להיות רשמית פחות.

 

חתונה חלבית כוללת אפשרויות קולינריות רחבות והמנות יכולות להיות עשירות ומגוונות. בתפריט החלבי ניתן "לשחק" יותר ולחוש יותר חופש, להכין קינוחים מופלאים ללא הגבלת השימוש בחלב וכמובן שלל מנות עשירות כמו פסטות, פיצות, פשטידות, תבשילים ועוד. כל שנותר לכם לעשות הוא לבחור מתוך התפריט החלבי העשיר שלנו את המנות המתאימות לכם בדיוק ומשתלבות היטב עם קונספט החתונה שבחרתם.

 

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על חתונות טבעוניות