077-670-5050

הגלריה - אולם אירועים בשרון

הגלריה - אולם אירועים בשרון ()

הגלריה - אולם אירועים בשרון, ממוקם בכפר ויתקין באזור השרון עם נוף הצופה לים. המקום לאירועים נמצא באזור השרון ממש באמצע הדרך בכניסה לבית ינאי על כביש החוף. 

 

הגלריה ידועה בעיצוב מוקפד ומדוייק, והרבה נגיעה לעולם הווינטאג' הייחודי.

 

התכנון האדריכלי המופקד מאפשר גמישות רבה בתכנון אירועים מסוגים שונים ולקהלים מגוונים. נשמח לערך אתכם לאירועים פרטיים ואירועים עסקיים: חתונות קטנות, בר ובת מצווה, ברית ובריתה, ימי הולדת מיוחדים, אירועי חברה ועוד.

 

אולם אירועים בשרון גם לאירועים קטנים 

הגלריה מתאימה לאירועים קטנים של 100, 150, 200 ועד 300 איש. מערכות הגברה והתאורה המקצועיות, ריהוט מעניין, הרבה אביזרי עיצוב שהמעצבת איה צאלים המוכשרת בחרה עבורינו, יהפכו את אותו אירוע קטן שלכם לשילוב של אינטימיות וחגיגה מיוחדת באוירה כפרית שאין שני לה.

 

חתונות קטנות 

אצלנו בגלריה ניתן לחגוג חתונות עד 300 איש ובזכות המקום היחודי שלנו גם בחתונות קטנות של 100 איש לא תרגישו בהבדל. אנו בגלריה ערוכים מתאימים במיוחד אל חתונות קטנות, עם מרב ההקפדה, השירות וכל התענוגות הקיימות.

 

הניסיון הרב שיש לגלריה בחתונות מסוג זה, מעניק לנו את היכולת והידע לתכנן יחד איתכם את אותה חתונה אינטימית, לשים לב לפרטים אחרים וקצת שונים הבאים לידי ביטוי בחתונות קטנות.

 

בר מצווה ובת מצווה 

אם בחתונה הדברים החשובים הם העיצוב, יוקרתיות מנות הארוחה ואיכות המוסיקה, הרי שבאותם אירועי בר מצוות לילדים חשובים בעיקר הפעילות הנלווית מסביב כגון זיקוקים ורקדנים, הפשטות שבאוכל המוגש להם, סוג המוסיקה, ואת זה אנו כגן אירועים בשרון מבינים מצויין! 

 

הגלריה - אולם אירועים בשרון לחתונות קטנות, אירועים קטנים, פרטיים ועסקיים. צרו קשר עימנו!

 

סגור – הגלריה
פתח – הגלריה